Mr. Jeroen Pas

Mr. Jeroen Pas

Notarieel adviseur

  046-437 24 54
 info@notariaatpas.nl (via secretariaat)

 

Mr. Jules Pas

Mr. Jules Pas

Notaris

  046-437 24 54
 info@notariaatpas.nl (via secretariaat)

Mr. Bert Daemen

Mr. Bert Daemen

Kandidaat-Notaris

  046-437 24 54
  b.daemen@notariaatpas.nl

Op kantoor: maandag t/m vrijdag

Meriam Bastings

Meriam Bastings

Directiesecretaresse

  046-437 24 54
 m.bastings@notariaatpas.nl

Op kantoor: maandag, dinsdag en donderdag tot 15:00 uur, woensdag en vrijdag tot 12:30 uur

 

 

Renate De Rooij-Scheijven LLB

Renate de Rooij-Scheijven LLB

Registernotarisklerk

  046-437 24 54
 r.derooij@notariaatpas.nl

Op kantoor: maandag t/m vrijdag

Laura Geraedts

Laura Geraedts

Registernotarisklerk

  046-437 24 54
 l.geraedts@notariaatpas.nl

Op kantoor: maandag, woensdag en vrijdag hele dag en donderdag van 13.00-17.00 uur.

 

Monique Habets

Monique Habets

Registernotarisklerk

  046-437 24 54
  m.habets@notariaatpas.nl

Op kantoor: maandag t/m donderdag.

Bianca Cramers

Bianca Cramers

Notarieel medewerkster onroerend goed

  046-437 24 54
b.cramers@notariaatpas.nl

Op kantoor: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Martine Pluis-Stevens

Martine Pluis-Stevens

Juridisch medewerkster

  046-437 24 54
 m.pluis@notariaatpas.nl

Op kantoor: maandag, woensdag en donderdag hele dag en dinsdag tot 12.30 uur

Imke Dewaide LLB

Imke Dewaide LLB

Registernotarisklerk

  046-437 24 54
  i.dewaide@notariaatpas.nl

Op kantoor: maandag t/m vrijdag

 

Laura Meijers

Laura Meijers

Administratrice

  046-437 24 54
  l.meijers@notariaatpas.nl

 

 

Eveline Kneni

Eveline Kneni

Notarieel medewerkster/
bewindvoerster/mentor/curator

  046-2060100 (9:30-11:30 uur)

Op kantoor: maandag van 9.15-14.15 uur, op dinsdag, woensdag en donderdag van 9:00-17:00 uur.

Shannon Johnson

Shannon Johnson

Bewindvoerster/mentor/curator

Op kantoor: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 9.00-17.00 uur en op woensdag van 9.00-12.30 uur

 

Edmée Martens-Troisfontaine

Edmée Martens-Troisfontaine

Receptioniste/algemeen medewerkster

  046-437 24 54
e.martens@notariaatpas.nl

Op kantoor: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag hele dag en donderdag van 9.00-13.00 uur.

Danielle Kann

Danielle Kann

Telefoniste/algemeen medewerkster

  046-437 24 54
d.kann@notariaatpas.nl

Op kantoor: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag de hele dag en woensdag tot 12.30 uur.

Celine De Rooij

Celine de Rooij

Algemeen medewerkster

Josephine Pepels

Josephine Pepels

Medewerkster