Mr. Jeroen Pas

Mr. Jeroen Pas

Notarieel adviseur

  046-437 24 54
 info@notariaatpas.nl (via secretariaat)

 

Mr. Jules Pas

Mr. Jules Pas

Notaris

  046-437 24 54
 info@notariaatpas.nl (via secretariaat)

Meriam Bastings

Meriam Bastings

Directiesecretaresse

  046-437 24 54
 m.bastings@notariaatpas.nl

Op kantoor: maandag, dinsdag en donderdag tot 15:00 uur, woensdag en vrijdag tot 12:30 uur

 

 

Renate De Rooij-Scheijven LLB

Renate de Rooij-Scheijven LLB

Registernotarisklerk

  046-437 24 54
 r.derooij@notariaatpas.nl

Op kantoor: maandag t/m vrijdag

Geen Foto

Kandidaat-notaris

Laura Geraedts

Laura Geraedts

Registernotarisklerk

  046-437 24 54
 l.geraedts@notariaatpas.nl

Op kantoor: maandag, woensdag en vrijdag hele dag en donderdag van 13.00-17.00 uur.

 

Bianca Cramers

Bianca Cramers

Medewerkster onroerend goed

  046-437 24 54
b.cramers@notariaatpas.nl

Op kantoor: maandag, dinsdag en vrijdag hele dag, woensdag en donderdag tot 12.30 uur

Martine Pluis-Stevens

Martine Pluis-Stevens

Juridisch medewerkster

  046-437 24 54
 m.pluis@notariaatpas.nl

Op kantoor: maandag, woensdag en donderdag hele dag en dinsdag tot 12.30 uur

Mr. Cindy Giesen

mr. Cindy Giesen

Medewerkster nalatenschappen

  046-437 24 54
  c.giesen@notariaatpas.nl

Op kantoor: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag hele dag.

Edmée Martens-Troisfontaine

Edmée Martens-Troisfontaine

Receptioniste/algemeen medewerkster

  046-437 24 54
e.martens@notariaatpas.nl

Op kantoor: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag hele dag en donderdag van 9.00-13.00 uur.

Danielle Kann

Danielle Kann

Telefoniste/algemeen medewerkster

  046-437 24 54
d.kann@notariaatpas.nl

Op kantoor: maandag t/m vrijdag.

Maria Van Baal-Doijen

Maria van Baal-Doijen

Administratrice/medewerkster familierecht

  046-437 24 54
 m.vanbaal@notariaatpas.nl

Op kantoor: dinsdag, woensdag en vrijdag hele dag, maandag en donderdag tot 12.30 uur

Josephine Pepels

Josephine Pepels

Medewerkster

Stijn van Wersch

Stagiair HBO