Ons team

Mr. Jeroen Pas

Notarieel adviseur

phone_black.png  046-437 24 54
mail_black.png  info@notariaatpas.nl (via secretariaat)

Mr. Jules Pas

Notaris

phone_black.png  046-437 24 54
mail_black.png  info@notariaatpas.nl (via secretariaat)

Mr. Bert Daemen

Kandidaat-Notaris

phone_black.png  046-437 24 54
mail_black.png  b.daemen@notariaatpas.nl

Op kantoor: maandag t/m vrijdag

Meriam Bastings

Directiesecretaresse

phone_black.png  046-437 24 54
mail_black.png  m.bastings@notariaatpas.nl

Op kantoor: maandag, dinsdag en donderdag tot 15:00 uur, woensdag en vrijdag tot 12:30 uur

Renate de Rooij-Scheijven LLB

Registernotarisklerk

phone_black.png  046-437 24 54
mail_black.png  r.derooij@notariaatpas.nl

Op kantoor: maandag t/m vrijdag

Laura Geraedts

Registernotarisklerk

phone_black.png  046-437 24 54
mail_black.png  l.geraedts@notariaatpas.nl

Op kantoor: maandag, woensdag en vrijdag hele dag en donderdag van 9.00-13.00 uur.

Monique Habets

Registernotarisklerk

phone_black.png  046-437 24 54
mail_black.png  m.habets@notariaatpas.nl

Op kantoor: maandag van 9.00-12.30 uur en dinsdag t/m donderdag.

Bianca Cramers

Notarieel medewerkster onroerend goed

phone_black.png  046-437 24 54
mail_black.png  b.cramers@notariaatpas.nl

Op kantoor: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Martine Pluis-Stevens

Juridisch medewerkster

phone_black.png  046-437 24 54
mail_black.png  m.pluis@notariaatpas.nl

Op kantoor: maandag, woensdag en donderdag hele dag en dinsdag tot 12.30 uur

Imke Dewaide LLB

Registernotarisklerk

phone_black.png  046-437 24 54
mail_black.png  i.dewaide@notariaatpas.nl

Op kantoor: maandag t/m vrijdag

Laura Meijers

Administratrice

phone_black.png  046-437 24 54
mail_black.png  l.meijers@notariaatpas.nl

Op kantoor: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag van 9.00-14.30 uur en op woensdag van 9.00-14.00 uur

Eveline Kneni

Notarieel medewerkster/
bewindvoerster/mentor/curator

phone_black.png  046-2060100 (9:30-11:30 uur)

Op kantoor: maandag van 9.15-14.15 uur, op dinsdag, woensdag en donderdag van 9:00-17:00 uur.

Edmée Martens-Troisfontaine

Receptioniste/algemeen medewerkster

phone_black.png  046-437 24 54
mail_black.png  e.martens@notariaatpas.nl

Op kantoor: dinsdag t/m vrijdag.

DANIËLLE WELCH-kANN

Telefoniste / algemeen medewerkster

phone_black.png  046-437 24 54
mail_black.png  d.kann@notariaatpas.nl

Op kantoor: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag de hele dag en woensdag tot 12.30 uur.

Celine de Rooij

Algemeen medewerkster

Josephine Pepels

Medewerkster